Nowości w vendingu

  • TARGI VENDING POLAND 2018 W CENTRUM TARGOWO-KONGRESOWYM

    Centrum Targowo-Kongresowe - unikatowe miejsce na mapie stolicy, łączące nietypową, postindustrialną architekturę i wyjątkowe cechy funkcjonalne.

    zobacz więcej

Dziękujemy za Targi.

Dziękujemy za Targi.

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Targi Vending Poland 2018 spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających i wystawców. Sukces, jaki odnieśliśmy nie byłby możliwy, gdyby nie Państwa obecność i zaangażowanie w przygotowanie atrakcyjnej i różnorodnej oferty wystawienniczej. Zwiedzający Targi docenili bardzo szeroki zakres prezentowanych produktów i usług oraz bogaty program merytoryczny towarzyszący wydarzeniu złożony z cyklu prelekcji. Podczas Targów zostało zaprezentowanych przeszło 50 stoisk. Wśród nich pojawiło się wiele nowości, które z pewnością dostarczyły zwiedzającym wiedzy na temat najnowszych trendów.
Składamy serdecznie podziękowania za udział w Targach. Wyrażamy nadzieję, że Państwa obecność przełoży się na owocne kontrakty. Jednocześnie już teraz chcielibyśmy zaprosić do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Vending Poland 2020.

 

Patroni medialni