Nowości w vendingu

  • TARGI VENDING POLAND 2018 W CENTRUM TARGOWO-KONGRESOWYM

    Centrum Targowo-Kongresowe - unikatowe miejsce na mapie stolicy, łączące nietypową, postindustrialną architekturę i wyjątkowe cechy funkcjonalne.

    zobacz więcej

Vending Poland 2016

Zapraszamy do udziału w VII edycji targów vendingowych
- Vending Poland 2016!


Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
13.04.2016   10 - 17
14.04.2016   10 - 16


 

Vending Poland to największa impreza branży vendingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi te, organizowane co dwa lata, w 2016 roku – po raz siódmy, zapewniają pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowszymi technologiami i produktami. Wśród wystawców obecnych na targach znajdują się zarówno najwięksi potentaci rynku, jak i małe, jednoosobowe firmy, specjalizujące się w  różnych sektorach vendingu. Dzięki temu Vending Poland to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie promujące branżę i umożliwiające nawiązanie współpracy pomiędzy jej poszczególnymi gałęziami.

Z każdym rokiem jednak przybywa nie tylko Wystawców, lecz także Zwiedzających. Oprócz operatorów maszyn vendingowych, dystrybutorów automatów i produktów do vendingu, coraz częściej pojawiają się na naszych targach decydenci ds. zakupów w firmach, dyrektorzy  administracyjni obiektów publicznych, dyrektorzy szkół, menadżerowie hoteli, restauracji itd. Wszyscy bowiem widzą potencjał w branży i chcą uczestniczyć w jej rozwoju.

Za realizację targów Vending Poland odpowiedzialne jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu, jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca i reprezentująca interesy przedsiębiorców działających w branży vendingowej.

Biorąc pod uwagę znaczący potencjał polskiego rynku vendingowego oraz dynamikę jego rozwoju, pewne jest, że wszyscy uczestnicy, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, odniosą korzyść z obecności na Vending Poland 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z:  Regulamin Vending Poland 2016 Regulamin Vending Poland 2016

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@psv.org.pl


Lub bezpośrednio:


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW Z POLSKI:
Aneta Krupińska - +48 882 942 487 - a.krupinska@psv.org.pl 


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH: 
Jadwiga Biernacka - +48 517 742 290 - j.biernacka@psv.org.pl

Patroni medialni